2023 SACRED SUMMER SEASON

Yaşamın Kendisinin İlham Olduğu Koleksiyon:

“Arzu Kaprol / Sacred-Kutsal”

Her koleksiyonun, her tasarım parçasının doğal olarak bir ilhamı noktası vardır. Bir resim, bir film ya da soyut bir kavram olsun, ilham her yerdedir. Arzu Kaprol koleksiyonlarının ilhamı ise yaşamın kendisi, her birimizi çevreleyen o eşsiz dünya ve bize sundukları.

Arzu Kaprol Sacred-Kutsal İlkbahar Yaz 2023 koleksiyonu da son yıllarda her daim kıymetini daha çok anladığımız , yaşama dair kutsal tüm değerlere adanıyor; su, hava ve ışık…

Karanlıktan, Aydınlığa Tüm Renkleri Barındıran Bir Koleksiyon

Dünyevi ve cesur, her zaman yepyeni ufuklar keşfetmeye açık Arzu Kaprol kadını, ilkbahar yaz 2023 koleksiyonuyla, kendini renklerin eşsiz dünyası ve enerjisiyle yeniden buluyor. Gökkuşağının tüm renklerini, saf beyazdan siyahlara giden yoldaki tüm ışıkları kapsayan koleksiyonda sarı, kırmızı ve özellikle fuşya kendini gösteriyor. Arzu Kaprol, yeni sezonu renkleri doya doya gördüğümüz, canlı ve hayatı kutlayan bir koleksiyon ile karşılıyor. 

Kutsal olan ile Bir Olmayı, Genişlemeyi ve Gelişmeyi Kucaklayan Tasarımlar

İlkbahar Yaz 2023 koleksiyonu “Sacred-Kutsal”, kutsal olan ile bir arada olmayı gelişmeyi, genişlemeyi ve çoğaltmayı anlatıyor. İnsanlığımızın büyüdüğü, yeni bir çağa doğru bir umut koleksiyonu…

El dokuması kumaşlar, ipekler ve özel baskılar, bu koleksiyon için yaratılmış geometrik desenlerle buluşuyor. Geleneksel kumaşlarla harmanlanarak, geleneği geleceğe taşıyan bu koleksiyonda hafif elbiseler, şehir kaftanları , ipek bluz ve takımları yer alıyor.

Geleneksel kıyafetlerin, ipek kumaşların akışkanlığında yeniden şekillendiği kaftan ve elbise takımları, midi ve mini boylarıyla mevsim boyu rahatlık sağlayan elbiseler gün ışığına uygun tasarımlar arasında yer alıyor. Gecenin karanlığına meydan okuyan, dökümlü ipekler, kokteyl ve gece elbiseleri, rengarenk ve cupro kombinasyonlar ise koleksiyona geleceğin içinde sakladığı potansiyelin heyecanını katıyor.

 

ARZU KAPROL'DEN YENİ KOLEKSİYON: BİZ

K BY KAPROL KOLEKSİYONUNA YAKINDAN BAKIN

BİZ KOLEKSİYONU GIZIA GATE'DE TANITILDI